Skip to content

macierzanki.pl

TEO – Wychowanie do patriotyzmu

TEO – Wychowanie do patriotyzmu

Kilka dni przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, chcemy Was drogie mamy zaprosić na wyjątkowe spotkanie Macierzanek, którego tematem będzie Wychowanie do patriotyzmu.
W piątek 9 listopada o godzinie 12.00 porozmawiamy na temat Wychowania do patriotyzmu. Naszą dyskusję poprowadzi Anna Powideł z Fundacji Filome, żona i mama sześciorga dzieci, dla której patriotyzm stoi u podstaw inspiracji do działań na rzecz kobiet.

Spotykamy się w sali muzycznej przy Kościele Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156 (wejście od strony szkoły).

Spotkania Macierzanek na Teofilowie to przestrzeń do rozmowy, dzielenia się swoim macierzyńskim doświadczaniem, pobycia razem z dziećmi i wspólnej modlitwy. Na spotkaniach można swobodnie karmić i przewijać dzieci. Dzieci również mogą swobodnie bawić się i rozrabiać – są przecież ważnymi uczestnikami naszych spotkań. Na spotkanie można również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu. Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski 🙂

Wszelkie szczegóły na temat spotkań Macierzanek można znaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w facebookowej grupie (zapraszam do dołączania!). Warto nas tam obserwować i do nas dołączyć, by nie przegapić tego, co i gdzie robimy. Zapraszamy.

Leave a Reply