Skip to content

macierzanki.pl

TEO Wolność od oczekiwań i perfekcjonizmu

TEO Wolność od oczekiwań i perfekcjonizmu

W Wielkim Poście podczas spotkań Macierzanek na Teofilowie będziemy rozmawiać o wolności. Pierwsze spotkanie w tym cyklu – Wolność od oczekiwań i perfekcjonizmu – poprowadzi Agnieszka Heftowicz.

Podzieli się z nami swoją drogą ku wolności i refleksjami na temat życia w zgodzie ze sobą i z Panem Bogiem.
Agnieszka, szczęśliwa żona i mama trzech córek, z wykształcenia jest lekarzem, a obecnie związała swoją drogę z ziołolecznictwem, na co dzień zajmuje się domem i najmłodszą córką.

Podczas spotkań proponuję zrezygnować ze słodyczy na rzecz kanapek – przynieście proszę produkty do ich przygotowania (pieczywo, masło, serki, warzywa itd.). Będziemy tworzyć kanapki kilka minut przed spotkaniem, więc warto przyjść chwilę wcześniej.

Zapraszamy 15 marca o godzinie 12:00 do sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156. Spotkanie w sali „muzycznej” pod kościołem – trzeba zejść po schodkach.

Spotkania na Teofilowie, to przestrzeń do rozmowy, dzielenia się i pobycia razem.
Na wszystkich naszych spotkaniach można swobodnie karmić, przewijać, a dzieci mogą śmiało „rozrabiać” – są przecież częścią naszych spotkań. Można oczywiście również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu.
Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski 🙂


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply