Skip to content

macierzanki.pl

TEO Nowa rzeczywistość

TEO Nowa rzeczywistość

Jak odnaleźć się po porodzie?
Porozmawiajmy o zmianach, jakie zachodzą w ciele i psychice kobiety podczas połogu oraz o rozejściu mięśni brzucha i baby blues.

Jak sobie w tym niezwykłym okresie radzić i gdzie szukać pomocy opowie Macierzankowa położna Patrycja Stach – żona, mama malutkiego Ignasia.

Zapraszamy 28 lutego o godzinie 12:00 do sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156.
Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy świętej Faustyny. Kaplica znajduje się na terenie kościoła – po przekroczeniu głównego wejścia należy skierować się w lewo.
Adoracja trwa cały dzień, w każdy piątek – my dołączymy mniej więcej w godzinach 12:00-12:30.

Po adoracji przejdziemy do sali muzycznej (trzeba zejść po schodkach), gdzie przygotujemy spotkanie. Zamiast słodyczy, proponuję kanapki – przynieście proszę produkty do ich przygotowania (pieczywo, masło, serki, warzywa itd.).

Rozmowa rozpocznie się ok. 12:45.
Spotkania Macierzanek to przestrzeń do rozmowy – o kobietach, dla kobiet, przez kobiety.
Dzieci są integralną częścią naszej wspólnoty, więc zupełnie naturalne jest ich karmienie, przebieranie czy „rozrabianie” podczas spotkań. Warto wziąć dla nich drobne zabawki i przekąski 🙂
Jeśli dziecko jest w przedszkolu, lub pod czyjąś opieką, można oczywiście przyjść bez niego.


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply