Skip to content

macierzanki.pl

TEO Macierzanki

TEO Macierzanki

Macierzanki na Teofilowie zapraszają na pierwsze po wakacjach spotkanie naszej wspólnoty młodych Mam z dziećmi.
27 września o godzinie 12:00 spotkajmy się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156 w Łodzi.
Poznajmy się, porozmawiajmy o kierunkach i tematach na przyszłość.

Nowy rok przynosi niewielkie zmiany w formacie naszych spotkań – będziemy je rozpoczynać na półgodzinnej adoracji w kaplicy św. Faustyny, po której przejdziemy na spotkanie do sali muzycznej (jak dawniej).
Podobnie jak w przeszłości, proponuję zrezygnować ze słodyczy na rzecz kanapek – przynieście proszę produkty do ich przygotowania (pieczywo, masło, serki, warzywa itd.).

Zapraszamy do sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156. Zaczynamy adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy świętej Faustyny (kaplica znajduje się w kościele – za głównym wejściem należy skierować się w lewo). Adoracja trwa tam przez cały dzień, w każdy piątek, można więc przyjść o dowolnej porze 🙂
Na spotkanie przejdziemy do sali „muzycznej” pod kościołem – trzeba zejść po schodkach.

Spotkania na Teofilowie, to przestrzeń do rozmowy, dzielenia się i pobycia razem.
Na wszystkich naszych spotkaniach można swobodnie karmić, przewijać, a dzieci mogą śmiało „rozrabiać” – są przecież częścią naszych spotkań. Można oczywiście również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu.
Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski 🙂


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply