Skip to content

macierzanki.pl

Spotkanie z Anią Powideł

Spotkanie z Anią Powideł

W ostatnią środę (23.05) miałyśmy przyjemność gościć wspaniałą kobietę i matkę Anię Powideł. Wrażeniami ze spotkania podzieliła się Sylwia Szafraniec.

Spotkanie miało na celu ukazanie prawdziwej natury i piekna porodu. Dzięki doświadczeniu Ani mogłyśmy odnieść się do naszych porodów i spojrzeć w przyszłość z nadzieją. Zobaczyłyśmy, że rodzenie nie musi wiązać się tylko z lękiem i bólem, a może być wspaniałym wydarzeniem pełnym oddania i wiary dla Boga i człowieka, którego przyjęliśmy na świat. Nasz gość zachęcał nas byśmy to wspaniałe wydarzenie, jakim jest poród, oddały w opiekę Panu, ale równocześnie wzięły też za nie odpowiedzialność, aby nikt nie pozbawił nas radości i piękna bycia Kobietą i Matką!
Dziękujemy za to spotkanie z całego serca.

Zapraszajcie wszystkie bliskie Bogu Mamy na nasze środowe spotkania. Każde z nich jest wartościowe ku pokrzepieniu serc naszych.

 

Więcej na temat działalności Ani Powideł można przeczytać na stronie fundacji Filome, warto odwiedzić sekcję poświęconą książce autorstwa Ani „Cesarzowa rodzi w domu”.

Leave a Reply