Skip to content

macierzanki.pl

Rozeznawanie duchowe. Przez uważność do Boga

Rozeznawanie duchowe. Przez uważność do Boga

Uwaga: w związku z obecną sytuacją, spotkanie odbędzie się jedynie online. Zostanie przeprowadzona transmisja – link wkleimy w komentarzu.

Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie!

Zapraszamy na drugą część spotkania o metodach świętego Ignacego 13 marca 2020 o godzinie 12:00.
Jak uważność przybliża nas do Boga? O metodach rozeznawania duchowego będziemy rozmawiać na najbliższym spotkaniu Macierzanek na Teofilowie.

W temat wprowadzi nas Kamila Janczyk – autorka strony Na miłość Boską. Anglistka, tłumaczka, żona i mama adopcyjna. Swoje miejsce w Kościele znalazła we wspólnocie Mocni w Duchu – obecnie jest odpowiedzialna za formację rodzin. Pasjonuje się duchowością ignacjańską i rozeznawaniem duchowym, posługuje jako kierownik duchowy i głosi konferencje w czasie rekolekcji oraz wydarzeń ewangelizacyjnych i kursów dla bierzmowanych, współpracuje z dwumiesięcznikiem Szum z Nieba.

Zapraszamy do sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156. Rozpoczniemy adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy świętej Faustyny.
Kaplica znajduje się na terenie kościoła – po przekroczeniu głównego wejścia należy skierować się w lewo.
Adoracja trwa cały dzień, w każdy piątek – my dołączymy mniej więcej w godzinach 12:00-12:30.

Po adoracji przejdziemy do sali muzycznej (trzeba zejść po schodkach), gdzie przygotujemy spotkanie. Zamiast słodyczy, proponuję kanapki – przynieście proszę produkty do ich przygotowania (pieczywo, masło, serki, warzywa itd.).

Rozmowa rozpocznie się ok. 12:45.
Spotkania Macierzanek to przestrzeń do rozmowy – o kobietach, dla kobiet, przez kobiety.
Dzieci są integralną częścią naszej wspólnoty, więc zupełnie naturalne jest ich karmienie, przebieranie czy „rozrabianie” podczas spotkań. Warto wziąć dla nich drobne zabawki i przekąski 🙂
Jeśli dziecko jest w przedszkolu, lub pod czyjąś opieką, można oczywiście przyjść bez niego.

1 comment


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply