Skip to content

macierzanki.pl

Po co wierzącym ekologiczny dom i jak go prowadzić?

Po co wierzącym ekologiczny dom i jak go prowadzić?

W czwartek 30 stycznia 2020 r. zapraszamy na spotkanie Macierzanek do Pabianic.

Będziemy rozmawiać o ekologii. O tym czy to ważny temat dla nas wierzących i jak się za niego zabrać w praktyce. Spotkanie poprowadzi Monika Grzegorzewska, żona i mama 2 dzieci, blogerka ekologiczna (zajrzyjcie tutaj -> Liseko).

„Wierzę w Boga, który stworzył piękny świat. Chcę dbać o ten świat na tyle na ile mogę i w jak najlepszym stanie zostawić go mojej dwójce dzieci. Dlatego założyłam bloga, którym przekonuję innych rodziców, że warto. Pokazuję naszą codzienność, pieluszki wielorazowe, ograniczanie śmieci i różne mało popularne wybory. Zawodowo piszę teksty i robię to bardzo dobrze. U mnie życie ekologiczne przeplata się z wiarą, bo uważam, że chrześcijanin nie powinien być w tych sprawach letni i Biblia doskonale to potwierdza!”

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą św. w kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. 20 stycznia 77, później przejdziemy do salki na plebanii i ok. 12.45 rozpoczniemy rozmowy.


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply