Skip to content

macierzanki.pl

Macierzanki w lutym

Macierzanki w lutym

Rozpoczął się drugi miesiąc nowego roku, a my kontynuujemy cotygodniowe spotkania naszej wspólnoty…

MAMY spotkanie

Pod tym hasłem na Teofilowie spotykamy się przy parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Baczyńskiego 156), wejście przez kancelarię – później należy szukać strzałek 🙂
To spotkania bez tematu, bez schematu, przestrzeń do rozmowy, dzielenia się, pobycia razem, a wraz z rozwojem grupy format ten również będzie się rozwijał.
Spotkanie zaczyna się o 11, a kończy ok. 14 – można przyjść w dowolnym momencie (w zależności od upodobań i nastroju dziecka :)).
W tym miesiącu spotkania na Teofilowie odbędą się 14 i 28 lutego.
14 lutego porozmawiamy o przeżywaniu Wielkiego Postu w rodzinie z małymi dziećmi.

 


MAMY czas na modlitwę

 W Centrum Łodzi spotykamy się u oo. Jezuitów (ul. Sienkiewicza 60) w kawiarence oraz kaplicy. Spotkania te rozpoczynają lub kończą się modlitwą, a my rozważamy Pismo Święte, dzielimy się Słowem, modlimy i rozmawiamy. Zaczynamy o 12, kończymy zwykle ok. 15 i również można dołączyć w dowolnym momencie.
W tym miesiącu spotkania w Centrum odbędą się 7 i 21 lutego.

 

Spotkania w lutym
Na wszystkich naszych spotkaniach można swobodnie karmić, przewijać, a dzieci mogą śmiało „rozrabiać” – są przecież częścią naszych spotkań. Można oczywiście również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu.

Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski oraz coś do herbatki 🙂Wszelkie szczegóły znajdziecie także na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w facebookowej grupie (zapraszam do dołączania!). Warto nas tam śledzić, by nie przegapić żadnego spotkania.

Jeśli znasz Mamę, która ma małe dzieci, zaproś ją do nas 🙂

Leave a Reply