Skip to content

macierzanki.pl

Macierzanki styczniowe

Macierzanki styczniowe

Nowy Rok 2018 przywitał nas czystą, niezapisaną kartą, czekającą na zapełnienie pięknymi wydarzeniami, emocjami i wspomnieniami.
A we wspólnocie Macierzanek przynosi zapowiadane wcześniej zmiany.
Od tego roku będziemy się spotykać w środy. W co drugą środę będziemy spotykać się na Teofilowie, a w co drugą w Centrum. 

MAMY spotkanie

Pod tym hasłem na Teofilowie spotykamy się przy parafii Miłosierdzia Bożego (ul. Baczyńskiego 156), wejście przez kancelarię – później należy szukać strzałek 🙂
To spotkania bez tematu, bez schematu, przestrzeń do rozmowy, dzielenia się, pobycia razem, a wraz z rozwojem grupy format ten również będzie się rozwijał.
Spotkanie zaczyna się o 11, a kończy ok. 14 – można przyjść w dowolnym momencie (w zależności od upodobań i nastroju dziecka :)).
W tym miesiącu spotkania na Teofilowie odbędą się 17 i 31 stycznia.

MAMY czas na modlitwę

 W Centrum Łodzi spotykamy się u oo. Jezuitów (ul. Sienkiewicza 60) w kawiarence oraz kaplicy. Spotkania te rozpoczynają lub kończą się modlitwą, a my rozważamy Pismo Święte, dzielimy się Słowem, modlimy i rozmawiamy. Zaczynamy o 12, kończymy zwykle ok. 15 i również można dołączyć w dowolnym momencie.
W tym miesiącu spotkania w Centrum odbędą się 10 i 24 stycznia.
A oto styczniowy rozkład macierzankowych spotkań: 10.01 godz. 12:00 Macierzanki Centrum - MAMY czas na modlitwę 17.01 godz. 11:00 Macierzanki TEO - MAMY spotkanie 24.01 godz. 12:00 Macierzanki Centrum - MAMY czas na modlitwę 31.01 godz. 11:00 Macierzanki TEO - MAMY spotkanie
Na wszystkich naszych spotkaniach można swobodnie karmić, przewijać, a dzieci mogą śmiało „rozrabiać” – są przecież częścią naszych spotkań. Można oczywiście również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu.
Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski oraz coś do herbatki 🙂

Wszelkie szczegóły znajdziecie także na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w facebookowej grupie (zapraszam do dołączania!). Warto nas tam śledzić, by nie przegapić żadnego spotkania.

Jeśli znasz Mamę, która ma małe dzieci, zaproś ją do nas 🙂

Leave a Reply