Skip to content

macierzanki.pl

Macierzanki poznają pieśni wielkopostne

Macierzanki poznają pieśni wielkopostne

Serdecznie zapraszamy w środę 4 marca na spotkanie Macierzanek w Centrum u oo. Jezuitów w Łodzi.
Zaczniemy o godzinie 12:00 w kaplicy św. Krzysztofa modlitwą osobistą, około 12:15 odbędzie się Eucharystia. Po Mszy Świętej pod czułą opieką Beaty Janus będziemy wspólnie modlić się pieśniami wielkopostnymi.

Tak o sobie i o spotkaniu pisze Beatka:
Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci (najmłodsze pół roku), amatorsko gram na gitarze, a od 2 miesięcy uczę się również gry na ukulele, śpiewam od zawsze i wszędzie (na ulicy też).
Chcę Ci pokazać na najbliższym spotkaniu, jak cudownie jest śpiewać razem, jak śpiewem opowiadać historię… historię zbawienia.
Głos jest integralną częścią Twojego ciała, jest instrumentem, który masz zawsze przy sobie. Nie jest ważne, czy myślisz, że słoń na ucho Ci wlazł czy masz inne podobne przekonania. Nikt nie zaśpiewa tak jak Ty! No nikt! Miałam przyjemność śpiewać już w różnych grupach, scholach, chórach, ale z Wami Macierzankami, śpiewa mi się wyjątkowo dobrze od samego początku.
Nie jestem profesjonalnym muzykiem, po prostu uwielbiam śpiewać. Jak dzieciaki nie chcą mnie w domu słuchać, a ja czuję, że jednak bardzo potrzebuję ich uwagi, to zaczynam w słowa wplatać melodię. Przykład? „Uuuu lala, nikt mnie tu nie słucha…. Uuu lala laaa a tu zęby trzeba myć, uuu lalala” 🙂
Zapraszam do wspólnego śpiewania! Może uda się wyodrębnić z nas jakieś alty, soprany i powstanie dwugłosowy spontaniczny chór? Na początku zrobimy małą rozśpiewkę, a potem zobaczymy! Na pewno będzie pięknie.


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply