Skip to content

macierzanki.pl

Dlaczego warto się spotykać we wspólnocie?

Dlaczego warto się spotykać we wspólnocie?

Mam na imię Ewa. Od kilku lat jestem szczęśliwą żoną, a od półtora roku również mamą.
To ogrom szczęścia, ale i ogrom wyzwań, którym bez wsparcia trudno sprostać – stąd w sercu wielka potrzeba, by rozwijać się duchowo, by zbliżać się do Boga, do źródła siły. Wraz z Mężem tę potrzebę realizuję poprzez działalność w Spotkaniach Małżeńskich, ale poczułam, że mnie, jako kobiecie potrzeba jeszcze czegoś więcej.

Po przysiędze małżeńskiej zostałam pobłogosławiona abym „pełniąc zadania małżonki i matki, czystą miłością swój dom ożywiała, a zawsze życzliwa i dobra, była jego ozdobą”. Wiedziałam, że aby każdego dnia znajdować siły na ożywianie domu, potrzeba modlitwy i wsparcia Męża, ale coraz mocniej odkrywam, że wsparcie innych kobiet jest niezbędne. Te nasze kobiece spotkania to wielka inspiracja, źródło zrozumienia dla moich trosk i poznania samej siebie.

Wspólnota Macierzanek wyszła niejako naprzeciw moim potrzebom.
Dowiedziałam się o jej istnieniu krótko przed wakacjami i od razu zapragnęłam być jej częścią. Mieszkam na Teofilowie, więc Dąbrowa to drugi koniec Łodzi – zaproszenie Karoliny, aby współtworzyć Macierzanki przy swojej parafii było kolejnym uśmiechem Pana Boga w moją stronę. Wrześniowe skupienie pozwoliło mi poznać lepiej wspólnotę i utwierdzić się w przekonaniu, że absolutnie warto tworzyć ją także na Teofilowie.

Zapraszamy na spotkania na Teofilów do parafii Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Więcej informacji na facebooku i u Ewy.

Leave a Reply