Skip to content

macierzanki.pl

Macierzanki na Teofilowie

Macierzanki na Teofilowie

W gościnnych progach salki pod kościołem Miłosierdzia Bożego spotkałyśmy się my – Mamy z Teofilowa wraz z naszymi dziećmi. W mroźne listopadowe popołudnie zaskakująco wiele Mam postanowiło wyjść z domu i  rozpocząć to wspólne dzieło.

Macierzanki to młoda wspólnota i jej piękno tkwi w tym, że tworzymy ją właśnie my – to spotkania o kobietach, tworzone przez kobiety, dla kobiet.

Poznałyśmy siebie nawzajem oraz ideę Macierzanek – nasze zasady, wartości oraz cele. Ponownie zachwyciłyśmy się geniuszem Małżeństwa, jako instytucji spajającej geniusz kobiety z geniuszem mężczyzny.

Miałyśmy szansę przyjrzeć się sobie nawzajem, ale też zajrzeć we własne potrzeby . Na spotkaniu poprzez burzę mózgów wraz z księżmi nadawałyśmy kierunek naszej wspólnocie – zainteresowań i potrzeb jest wiele, ale wśród nich przeziera najsilniej potrzeba spotkania w kobiecym gronie.

Jeżeli czujesz, że chciałabyś spotykać się w gronie mam o podobnych wartościach i po drodze Ci na Teofilów, dołącz do naszej wspólnoty Macierzanek.
Spotkania będą odbywać się cyklicznie w trzecią sobotę miesiąca o 15:00 w salce pod parafią Miłosierdzia Bożego na ul. Baczyńskiego.

Zapraszamy!

Leave a Reply