Skip to content

macierzanki.pl

Boże spojrzenie na zarządzanie pieniędzmi

Boże spojrzenie na zarządzanie pieniędzmi

Kochane Mamy, zapraszamy Was w czwartek 12 marca do parafii Miłosierdzia Bożego w Pabianicach.  
Będziemy rozmawiać o pieniądzach. O tym jak je wydawać, jak je mieć, jak się nimi dzielić. Swoim doświadczeniem podzieli się z nami Ola Grzegorek, żona i mama 3 dzieci.
Tak o spotkaniu pisze Ola:
„Pieniądze towarzyszą nam odkąd pamiętamy. Można powiedzieć, że są obecne w każdej dziedzinie naszego życia. Wielu ludzi nie wie jednak, jak można mądrze nimi zarządzać. Próbując robić to „po swojemu” nie zawsze efekty są zgodne z oczekiwaniami. A przecież kochający Ojciec zostawił nam w Piśmie Świętym ogrom wskazówek dotyczących gospodarowania funduszami.
Na początku małżeństwa, oboje z mężem postanowiliśmy wprowadzić w życie, przynajmniej częściowo, zasady biblijne do naszego budżetu domowego. Zaowocowało to bardziej niż się spodziewaliśmy. Obecnie nasza pięcioosobowa rodzina utrzymuje się z jednej pensji. Nie potrzebujemy się zapożyczać by opłacić rachunki czy naprawę któregoś z naszych dwóch aut, albo gdy zepsuje się piec do centralnego ogrzewania. To daje ogromny spokój o jutro.”

Zapraszamy Was do posłuchania Oli i podzielenia się swoimi doświadczeniami i sposobami na prowadzenie domowego budżetu.

Rozpoczniemy o 12.00 Mszą świętą w kościele, później przejdziemy do salki na plebani gdzie przy herbacie będziemy słuchać i rozmawiać.
Czas spotkania to czas dla nas i naszych dzieci, można je swobodnie karmić i przewijać. Jest również sporo miejsca do zabawy. Zabierzcie jakieś przekąski i zabawki dla swoich pociech.  


Warning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply