Skip to content

macierzanki.pl

Zapraszamy Was na spotkanie o rodzicielskiej złości. Temat poprowadzi Kasia Stachnik – Kowalska, żona i mam trzech córeczek, która podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

„To dzięki moim córkom zachwyciłam się Porozumieniem Bez Przemocy i Rodzicielstwem Bliskości, na temat których wiedzę pogłębiałam na różnych kursach i warsztatach. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Chciałabym dzielić się z innymi rodzicami doświadczeniem mojej rodzicielskiej drogi, tym, co mnie wspiera w byciu mamą i daje siłę do tego, by zadbać bez wyrzutów sumienia również o swoje potrzeby. W oswojeniu mojej rodzicielskiej złości pomogła mi bardzo zdobyta na jej temat wiedza. Ostatnio usłyszałam od mojej najstarszej córki piękne słowa: „Mamo, zauważyłam, że ostatnio dużo mniej się na nas denerwujesz”. Dziś lubię moją złość, bo wiem, że mówi o tym co we mnie żywe i ważne, pomału zaczynamy się zaprzyjaźniać.
Z rozmów z mamami wiem, że doświadczanie silnej złości w relacji z dzieckiem dotyka każdego rodzica. Często wybuchowi złości towarzyszy duże poczucie winy i zawodu samym sobą. Chciałabym wesprzeć mamy w tym trudnym doświadczeniu i w czasie spotkania przyjrzeć się rodzicielskiej złości. Opowiem o czym mówi nasza złość, skąd się ona bierze, co to są myśli zapalniki i jak je neutralizować. Pokażę jak rozpoznać nadchodzącą złość i jak zapobiec jej wybuchowi, w jaki sposób regulować natężenie złości oraz co zrobić gdy już zdarzy się nam wybuchnąć.” 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.00 Mszą św. w kościele Miłosierdzia Bożego przy ul. 20 stycznia 77.

Ok. 12.45 rozpoczniemy rozmowę w salce na plebanii.

Do zobaczeniaWarning: Illegal string offset 'cookies' in /home/sandbox/domains/macierzanki.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 2294

Leave a Reply